References

“Ondra u nas ve firme skolil verzovaci system GIT. Uz od prvniho okamziku bylo poznat, ze disponuje rozsahlymi znalostmi a pochopenim problematiky. Skoleni bylo provadeno s durazem na individualni pristup, profesionalitu a maximalni pokryti probirane latky. Prakticky neexistovala otazka, na kterou by nam nebyl schopny odpovedet. Ondra je ochotny konzultovat oblasti i nad ramec puvodne dohodnuteho skoleni, zejmena ohledne softwaroveho vyvoje. Urcite bych ho za nasi spolecnost doporucil komukoliv a myslim, ze ho vyuzijeme opakovane.”

Michal Rampula, 100MEGA Distribution s.r.o.

“Školení pro zaměstnance firmy, mělo hlavu a patu. Oceňuji praktické příklady a snahu a diskuzi navázat metodiku verzování na naše konkrétní projekty. Školení doporučuji všem, kteří si ve verzování nejsou zcela jisti nebo si chtějí rozšířit obzory, stejně tak jako úplným nováčkům.”

Ing. Jan Švanda, E-solutions, s.r.o.

“Konzultace s Ondřejem mohu vřele doporučit. Nejen, že se výborně orientuje v oblasti vývoje webových aplikací, ale dokáže své znalosti i příjemnou formou předat ostatním. Pomohl také navrhnout a prototypovat řešení v oblasti automatizace a bezpečnosti, což bylo pro projekt obrovským přínosem.”

Ing. Tomáš Jungman, Česká Spořitelna a.s.

“Velmi dobrá úroveň výkladu, vysvětlení všech požadovaných témat včetně příkladů na předem připravených materiálech extra pro naše účely. Jsem spokojen s kvalitou a dobrou organizací kurzu. Co se týka mne, tak školení padlo na úrodnou půdu. Teším se na další spolupráci.”

Bc. Ondřej Fous, DiS., Senior Developer in EYELEVEL s.r.o.

“Co se Bitcoinu tyce, Ondra vi, o cem mluvi. Dokaze svym zapalenim zaujmout a umi tyto pomerne slozite veci podat tak, aby uspokojil i co do znalosti problematiky ruznorodou skupinu posluchacu, coz neni vubec jednoduchy ukol.”

Martin Pilař, Bitcomp s.r.o.

“O přednášce v Plzni jsem se dozvěděla náhodou na sociální síti. Přestože jsem o Bicoinu měla jen minimální znalosti, vzbudila ve mně přednáška hlubší zájem o danou problematiku. Musím také pozitivně zhodnotit srozumitelnost a velké množství užitečných informací včetně praktické ukázky. Dle mého názoru, jedna z nejlepších přednášek na kterých jsem v poslední době byla.”

Diana Študentová

“Konzultace nam ukazala nove moznosti jak s GITem efektivneji pracovat a zjednodusila nam mnoho dosavadnich postupu”

Ing. Vit Chmura, WebNaut s.r.o.

“Školení s panem Sikou bylo naprosto v pořádku. Odnesl jsem si z něj přesně to, co jsem potřeboval. S panem Sikou jsme nadále v kontaktu pro případné dotazy nebo další školení.”

Lukas Blazicek

“Nie som programátor, ale v práci potrebujem občas použiť GIT. Absolvoval som školenie pre začiatočníkov a túto referenciu som napísal tak, že som najskôr forkol Ondrejov webový repozitár, ten som si naklonoval do lokálnej kópie, napísal referenciu, commitol, a pushol späť na svoj GitHub účet. Nakoniec som vytvoril pull request do pôvodného Ondrejovho repozitára, ktorý Ondrej akceptoval. Voila, referencia je na webe. Myslím, že to o Ondrejových kvalitách prednášajúceho vypovedá dostatočne. Ondrej je borec.”

Martin Jurčo